blog placeholder

Hallo alle lezers,

Hartelijk dank voor uw intresse in mijn artikelen. In mei van dit jaar ga ik trouwen en ik zal proberen alles op te schrijven zodat het voor u alleen maar makkelijker wordt om alles te organiseren.

Groeten, Ikkuh 

Eindelijk is het zover, je grote dag. De dag waarop je gaat trouwen met je ware liefde. Door de grote aanbieders van huwelijksgeschenken, bruidsjurken, trouwkostuums; zie je door de bomen het bos gewoon niet meer.

Hieronder volgen enkele tips om toch al uw dromen waar te maken en niet met een mega rekening te zitten aan het eind van de dag.

  •  Als je niet van de “standaard bruidsjurken” hou, ga dan kijken naar gala-/avond jurken. Dit kan tot € 100,00,- besparen. 
  • Ga geen dure bruidssuikers kopen maar maak ze zelf, ga naar een hobbywinkel en koop een aantal puntzakjes, linten en ga hartjes snoepjes halen. Een leuk presentje voor € 20,00,- per 30 stuks.
  • Trap niet in verkooppraatjes van locatiebeheerders. Laat de drankjes van de gasten turven in plaats van een totaal pakket nemen. Dit valt altijd duurder uit dan het laten turven.
  • De meeste vrouwen willen een tiara/diadeem in hun haren. Koop deze niet in een bruidswinkel maar ga eens kijken op diverse online verkoopsites. Een tiara/diadeem is niet vies om het nog eens te gebruiken. Schoonmaken kan met alle tiara`s.

Dit was voor nu mijn artikel, mocht ik meer tips tegen komen dan schrijf ik het in een volgende artikel. Graag ontvang ik reacties.