Iedereen kent de reinigingspads wel, die schijfjes die je ogen weer super schoonmaken.
Ik gebruikte normaal altijd reinigingsdoekjes voor me ogen maar ik dacht, laat ik eens iets anders doen.
De Hema Oog Make-Up Reinigingspads…
Het potje is al open dus er missen een stuk of 3 pads.
Simpele verpakking, vind het niet echt opvallend.
Echt zo’n ‘kwam het toevallig tegen’ verpakking.
Best wel een grote pot, beloofd wat toch?
Eh, wat?
Eerste indruk van de pads: klein, te klein.
Het zijn echt super dunne pads, zoals je misschien wel kan zien. Plakken ook als één op elkaar.
Hier kan je nogmaals zien hoe dun ze zijn.
Op de verpakking staat dat ze van 100% katoen zijn gedrenkt in een mineralen olie.
Dat verklaart dit.
Vette vingers! Olie is vet, dat klopt, maar dit voelt gewoon echt niet lekker aan en ik ben bang dat hoe verder we de bodem naderen hoe vetter de pads zullen zijn.
Om even te laten zien hoe ze werken, heb ik mijn oog even heel extreem opgemaakt met alleen oogschaduw.
Charming huh?
Na een keer goed poetsen is de pad gelijk al vol, verder gebruiken kan niet want je smeert de oogschaduw net zo hard weer terug op je gezicht.
Zoals je ziet komt het oogschaduw in je ooghoek terecht en onder je oog doordat je het wegveegt.
Even een foto met flits, zoals je ziet is mijn huid nu helemaal aan het glimmen door de olie en zit er nog steeds oogschaduw aan de wimper rand.
Ik vind olie prima voor me huid, maar voor mij doet deze minerale olie niks meer dan alleen een behoorlijke vette huid veroorzaken.
Zal ik dit product nog een keer kopen: Nee.